Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Regulamin

1. Postanowienia ogólne

1.1. Sklep internetowy Piomar Końskie, prowadzony przez firmę MRM GROUP INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Końskich, ul. Zachodnia 19, NIP: 6581990302.

1.2. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze Sklepu oraz warunki dokonywania zakupów.

1.3. Korzystanie ze Sklepu oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.

2. Zamówienia

2.1. Składanie zamówień odbywa się za pośrednictwem strony internetowej Sklepu dostępnej pod adresem www.konecka-kuznia.pl.

2.2. Warunki zawarcia umowy sprzedaży, w tym opis procesu składania zamówienia, określone są na stronie Sklepu.

2.3. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z informacjami dotyczącymi płatności i dostawy.

3. Płatności

3.1. Sklep umożliwia dokonywanie płatności online za pomocą różnych metod. Dostępne metody płatności to: PayPal, PayU, Przelewy24, Przelew bankowy bezpośredni, w tym karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic.

3.2. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Autopay S.A

3.3. Zamówienia są realizowane po potwierdzeniu dokonania płatności.

4. Dostawa

4.1. Koszty dostawy oraz terminy realizacji zamówienia określone są w zakładce "Dostawa" na stronie Sklepu.

4.2. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany kosztów dostawy i terminów realizacji zamówień.

5. Zwroty i reklamacje

5.1. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient zobowiązany jest do poinformowania Sklepu o swojej decyzji za pomocą jednoznacznego oświadczenia (np. list wysłany pocztą, faxem lub pocztą elektroniczną).

5.2. W przypadku odstąpienia od umowy, Sklep zwraca wszystkie otrzymane od Klienta płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany przez Sklep), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sklep został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Klienta w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodzi się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Klient nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

5.3. Klient zobowiązany jest zwrócić towar Sklepowi niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sklep o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeśli Klient odeśle towar przed upływem terminu 14 dni.

5.4. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

5.5. Klient odpowiada za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

5.6. Klient ma prawo złożyć reklamację dotyczącą towaru w terminie 14 dni od daty wykrycia niezgodności towaru z umową. Sklep zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie 14 dni od jej otrzymania. W przypadku uznania reklamacji, Sklep zwróci Klientowi wszystkie poniesione przez niego koszty związane z reklamacją, w tym koszty przesyłki towaru.

6. Ochrona danych osobowych

6.1. Administratorem danych osobowych jest firma MRM GROUP INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Końskich, ul. Zachodnia 19, NIP: 6581990302.

6.2. Dane osobowe Klientów są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

7. Postanowienia końcowe

7.1. Niniejszy regulamin wchodzi w życie od 08.02.2024.

7.2. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Zmiany wchodzą w życie po opublikowaniu ich na stronie Sklepu.

7.3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy obowiązującego prawa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl